Spojení společností AGRI CS a.s. a AgroZES, spol. s r.o.

Vážení obchodní partneři, dovolte, abychom vás informovali o tom, že dne 18.11.2020 došlo ke koupi společnosti AgroZES, spol. s r.o., Kněževes společností AGRI CS a.s., Hustopeče.

4. 1. 2021

AgroZES, spol. s r.o. ze subholdingu AgroZZN, a.s. Rakovník je dlouholetým partnerem společnosti AGRI CS a.s. – výhradního dovozce strojů CASE IH, STEYR, SIP a MacDon do České republiky. AgroZES od svého založení v roce 2012 působí jako autorizovaný dealer AGRI CS v severozápadních Čechách.

 

Následným krokem bude fúze obou společností AgroZES s.r.o. a AGRI CS a.s. s účinností od 1.1.2021 s tím, že se nástupnickou organizací stane AGRI CS a.s., a po tomto datu již budou veškeré účetní doklady vystavovány pod hlavičkou AGRI CS a.s.

 

AGRI CS a.s.

Hybešova 62/14

693 01  Hustopeče

IČ:     26243334

DIČ:  CZ26243334

zapsaná: Krajský soud Brno, oddíl B, vložka 3582

 

Od 1.1.2021 vznikne nové prodejně-servisní středisko AGRI CS a.s. – Kněževes v regionu severozápadní Čechy.

Jeho posláním bude nadále zlepšovat své profesionální služby zákazníkům jak v poradenství při nákupu strojů, tak v oblasti servisních služeb s cílem uspokojení zákazníků v regionu. Věříme, že s tímto propojením a synergií činností lépe a efektivněji zajistíme požadavky zákazníků k jejich plné spokojenosti.

Věříme, že tímto krokem dojde k posílení našeho vzájemného partnerství, a že oceníte naše služby s přímou podporou dovozce.

 

Ing. Jiří Hejhal                                                                                            Ing. Tomáš Kopeček MBA

ředitel společnosti AgroZES, spol. s.r.o.                                                   výkonný ředitel AGRI CS a.s.

                                                                                                                                    

 

AGRI CS, a.s.: Společnost ve skupině AGROTEC Group byla založena v roce 2001, jako dovozce zemědělské techniky mnoha celosvětově úspěšných značek. Mezi tyto značky patří především traktory CASE IH a STEYR, sklizňová technika CASE IH, stroje pro sklizen píce SIP a flexibilní pásové lišty MacDon. Po více než 10 let jsme zemědělcům také partnery v oblasti dodávání půdo-ochranných technologií a poradenství ve zpracování půdy a zakládání porostů kulturních plodin. Za dobu působení společnost dodala českým zemědělcům více než 1 000 produktů AGRI TRANSPORT pro přepravu zemědělských komodit.  Vedle tradičního oboru zemědělství se staráme také o firmy a obce pracující v lesnictví a údržbě komunikací. V rámci AGROTEC Group dále zastupují značku CASE IH na Slovensku dceřiná společnost AGRI CS Slovakia s.r.o. a v Maďarsku společnost AGRI CS Magyarország Kft.

Další články

Spojení společností AGRI CS a.s. a AgroZES, spol. s r.o.

4. 1. 2021

Vážení obchodní partneři, dovolte, abychom vás informovali o tom, že dne 18.11.2020...

Akční modely

20. 10. 2020

Vážení zákazníci, připravili jsme pro vás Akční podzimní modely. Do kterého...

Sklízejte příští rok s kombajnem Axial-Flow

20. 9. 2020

Vyberte si nový kombajn teď s 10% slevou. Příští rok tak můžete sklízet kvalitně,...

PUMA S NOVÝM DESIGNEM OFICIÁLNĚ PŘEDSTAVENA

15. 11. 2019

AGRITECHNICA představuje novinky pro rok 2020!

AKČNÍ BONUS NA PŘÍSLUŠENSTVÍ TRAKTORU

5. 11. 2019

Podzim přináší další akční nabídku na traktory značky Case IH.