SPARTAN

Spartan je univerzální secí stroj, který je s dávkou od 1,2 do 360kg/ha schopen zasít i v těch nejobtížnějších podmínkách. Díky prořezávacím koltrům Spartan vyniká v setí do strniště, nemá problém kvalitně uložit osivo i do podmítky nebo jinak připravené půdy. Příčné i podélné kopírování terénu pro dokonalé setí jsou základními kameny jeho předností. Centrální nastavení přítlaku botek. Zásobník osiva s dostatečnou kapacitou, možnost dávkování hnojiva.  Pracovní záběry: 6 a 9m v taženém provedení.

 


PŘESNÉ ULOŽENÍ OSIVA I V OBTÍŽNÝCH PODMÍNKÁCH

Vozík Spartan

Zónová příprava Turbo-koltrem zpracovává půdu pouze v řádcích. Tato zónová příprava je reálně v šíři 3-5cm. Koltry perfektně připraví seťové lůžko a odstraní z něj rostlinné zbytky. Přítlak diskových secích botek je centrálně stavitelný. Za vlhka secí botky odlehčíme, naopak v případě přímého setí lze zajistit přítlak až 250kg.

Bezkonkurenční příčné kopírování terénu, kdy je výsledný pracovní záběr rozdělen do tří sekcí a každá z nich nezávisle kopíruje i velmi zvlněný terén. Křídla se mohou vychýlit až o 10° dolů a až 15° nahoru. 

 

Podélné kopírování Spartan

Dvourámová konstrukce dovoluje nezávislé podélné kopírování terénu rámu secích botek nezávisle na zásobníku a ostatních částech stroje. Oboustranné naklopení je možné 15°nahoru i dolů. 

 


Se Spartanem 607 je možný výběr ze tří sestav zásobníků (1 zásobník 5 280 litrů osivo; 1 zásobník 2 885 litrů osivo a 1 zásobník 2 885 litrů granulované hnojivo; 1 zásobník 2 885 litrů osivo a 2 nádrže celkem 1 520 litrů na kapalné hnojivo).

Spartan 907 je osazen dvěma zásobníky s kapacitou celkem 7 000 litrů, kdy lze využít vše pro osivo nebo 3 500 litrů osivo a 3 500 litrů granulované hnojivo. Spartan 907 může být vybaven integrovaným šnekovým dopravníkem pro plnění i vyprazdňování zásobníků.


PROHLÉDNĚTE SI VIDEO O SPARTANOVI


 

Kategorie: GREAT PLAINS / SECÍ STROJE

  

PROSPEKTY KE STAŽENÍ

Prospekt Spartan 607

Prospekt Spartan 907PŘEČTĚTE SI:

ZÓNOVÁ PŘÍPRAVA U UNIVERZÁLNÍCH SECÍCH STROJŮ

 


PROHLÉDNĚTE SI VIDEO: