Sklízejte příští rok s kombajnem Axial-Flow

Vyberte si nový kombajn teď s 10% slevou. Příští rok tak můžete sklízet kvalitně, rychle a bez starostí.

20. 9. 2020

Axial-Flow® si zakládá na šetrnosti ke sklizenému zrnu díky vytírání zrna o zrnoa efektivnímu využití odstředivé síly. Kombajn je mechanicky jednoduchý, což šetří peníze i čas při údržbě a minimalizuje provozní náklady. 

Proč sklízet s Axial-flow?

Jednička v šetrnosti

U sklizně je důležité kvalitně a rychle sklidit. S poškozeným zrnem totiž přicházíte o své zisky. U sklízecích mlátiček je třetina poškozeného zrna vyfouknuta na sítech proudem vzduchu ven. Sladovnické ječmeny, osiva, hrachy a sója, zde všude je poškození zrna ještě důležitějším parametrem. Výsledky naměřené v české a Slovenské republice ukazují, že s Axial-Flow®  dosáhnete v průměru o 1,87 % nižšího  poškození zrna oproti klasické konvenční technologii. Při stávajících výkupných cenách komodit se každé zrnko počítá. Díky této jedinečné šetrnosti k zrnu ušetříte i tisíc korun na hektar. Ročně se úspora může vyšplhat až ke statisícům korun. 

 

Nízké provozní náklady

Kombajn je mechanicky jednoduchý, což přináší značnou úsporu financí i času. Předsezónní příprava stroje zahrnuje jen malé množství potřebných úkonů pro spolehlivou práci. Úsporné FPT motory mají nízkou spotřebu paliva a vysokou efektivitu přenosu výkonu. Německá zkušebna DLG prováděla testy provozních nákladů jednotlivých značek kombajnů na 3-4 letých strojí po dobu 3 let, kde Axial-Flow® dosáhl o 26 % nižších provozních nákladů a umístil se na prvním místě. 

 

AFS Harvest CommandTM

Automatizované nastavení sklizně vám pomůže s chybějícími zkušenostmi obsluhy nebo večerní únavou. Během práce na poli monitoruje parametry sklizně, porovnává je s požadavky obsluhy a následně provádí jednotlivé úpravy nastavení. Součástí je také kamera v zrnovém výtahu sledující poškození zrna a množství nečistot, nebo automatická regulace pojezdové rychlosti. Vyberete si strategii, která odpovídá vašim potřebám, podmínkám a plodině, a systém se postará o ideální nastavení kombajnu.

 

Perfektní práce s rostlinnými zbytky

U Axial-Flow® řady 250 je možné zvolit mezi technologii zpracování rostlinných zbytků. Pro dokonalé rozdrcení slámy a rozhoz slámy v celém záběru žacího adaptéru je možné kombajn vybavit drtičem X-tra. Ten dosahuje rovnoměrnost rozhozu do 17 %. Kvalita zpracování rostlinných zbytků ovlivňuje odběr dusíku a vody pro rozkládání organické hmoty. Eliminuje shluky slámy, které napomáhají množení hlodavců. Sláma po Axial-Flow® je podélně narušená, což přináší lepší sací vlastnosti, při využití ve stájových prostorech. A disponuje větší lisovatelností. Snižuji se tak náklady na lisování, dopravu a skladování.

 

Podívejte se na videá s detailnějším popisem kombajnu

 

Nechte nám kontakt na vás a my se vám ozveme s akční nabídkou

Nebo zavolejte Romanovi: +420 725 998 134, případně svému  autorizovanému prodejci CASE IH.

Další články

Spojení společností AGRI CS a.s. a AgroZES, spol. s r.o.

4. 1. 2021

Vážení obchodní partneři, dovolte, abychom vás informovali o tom, že dne 18.11.2020...

Akční modely

20. 10. 2020

Vážení zákazníci, připravili jsme pro vás Akční podzimní modely. Do kterého...

Sklízejte příští rok s kombajnem Axial-Flow

20. 9. 2020

Vyberte si nový kombajn teď s 10% slevou. Příští rok tak můžete sklízet kvalitně,...

PUMA S NOVÝM DESIGNEM OFICIÁLNĚ PŘEDSTAVENA

15. 11. 2019

AGRITECHNICA představuje novinky pro rok 2020!

AKČNÍ BONUS NA PŘÍSLUŠENSTVÍ TRAKTORU

5. 11. 2019

Podzim přináší další akční nabídku na traktory značky Case IH.