O ZNAČCE CASE IH

Pro téměř dvě staletí byl CASE IH jedním z nejvýznamnějších prvků při transformaci v zemědělství. Jerome Increase Case a Cyrus McCormik společně s generacemi svých následníků a zaměstnanců zapříčinili výrazné inovace v zemědělství po celém světě, což přispělo ke zvýšení zemědělské produkce na novou úroveň. Současně s vývojem společnosti se vyvíjí i značka CASE IH. Logo je symbolem postavení CASE IH jako jedné z elitních zemědělských společností na světě.


CASE IH – DODÁVÁME SÍLU DO ZEMĚDĚLSTVÍ OD ROKU 1842

Od roku 1842 se začaly vyrábět první silné stroje do zemědělského sektoru. Po celou dobu existence byla shromažďována a ochraňována tradice, zkušenosti a prestiž pro ty, kteří myslí na minulost a budoucnost lidí pracujících v zemědělství. CASE IH nabízí nejlepší výběr traktorů, lisů, řezaček, axiálních sklízecích mlátiček, které odráží nejen bohaté zkušenosti a dědictví významných výrobců zemědělské techniky INTERNATIONAL HARVESTER a David Brown, ale také v síle, produktivitě, spolehlivosti a výkonu, které učiní Vaši farmu ještě více konkurenceschopnější.

Case IH nabízí svým zákazníkům silné a výkonné stroje s řadou nejmodernějších technologických prvků, bezkonkurenčním servisem, s originálními náhradními díly Case IH a individuálními finančními balíčky zaměřenými speciálně pro potřeby zemědělského odvětví.

Nalezněte svět CASE IH – svět síly tradice!


CASE IH BRAND BOOK

Pro stažení klikněte na obrázek


VIDEO O CASE IH


HISTORIE LOGA

V první fázi se upustilo od tradičního červeného pruhu pod nápisem CASE IH. Dále se historicky vrátilo červené písmeno „I“ vycházejícího z původního loga jedné ze sloučených společností INTERNATIONAL HARVESTER (IH). Poslední úpravou byla barevnost písmen CASE a H, kde proběhla výměna původní šedé barvy za barvu černou. Tímto vzniklo přechodové logo, které bylo během krátké doby nahrazeno osvěženým staronovým logem.

Současně s rozvojem naší společnosti se vyvíjí i naše značka. Nový vývoj našeho loga reflektuje náš růst, ale zároveň je v souladu s našimi produkty a našimi životy. Nový vzhled vystihuje fakt, že se všichni pohybujeme stejným směrem – k dosažení našich cílů a cílů našich zákazníků. Na našich traktorech, mlátičkách a ostatní technice dává logo najevo oba naše silné kořeny a náš závazek k prémiové kvalitě a řemeslné dovednosti. V souladu s naším odkazem červené písmeno “I“ vrací a symbolizuje obnovenou pozornost na naše lidi a zákazníky. Logo CASE IH je symbolem našeho postavení jako jedné z elitních zemědělských společností na světě.

 

 

 

 

 

STÁHNOUT BRAND BOOK

 

STÁHNOUT KATALOG STROJŮ

 

 

 

 

LOGO KE STAŽENÍ

 

STÁHNOUT VIDEO O CASE IH