O SPOLEČNOSTI AGROZES

VÁŠ PROFESIONÁLNÍ PARTNER

Společnost AgroZES spol. s r.o. vznikla v polovině roku 2012 jako dceřiná společnost firmy AgroZZN a.s., která je dlouhodobým partnerem zemědělců v oblasti obchodu s rostlinnými komoditami, průmyslovými hnojivy a přípravky na ochranu rostlin, a to zejména na území Středočeského a Ústeckého kraje. Cílem vytvoření této dceřiné společnosti bylo rozšířit náš sortiment a naše služby o prodej a servis kvalitní zemědělské techniky a tím nabídnout našim zákazníkům také řešení a pomoc s technickými potřebami v jejich podniku.

Našim zákazníkům pod společností AgroZES nabízíme kompletní portfolio strojů určených nejen do zemědělství, ale také pro lesní a komunální využití. Na trhu zastupujeme traktory a zemědělské stroje světoznámé značky CASE IH, rakouské traktory STEYR, manipulační techniku sesterské značky CASE, dopravní řešení s označením AGRI DOPRAVA, stroje na zpracování půdy a setí GREAT PLAINS, pícninářské stroje SIP, dále pak také techniku výrobců PICHON a BERTHOUD.

Za podpory výhradního dovozce nabízených strojů AGRI CS a.s. máme odborně vyškolený tým servisních techniků a obchodních zástupců, kteří jsou připraveny co nejlépe pomoci našim zákazníkům a poskytovat služby na té nejlepší úrovni. K námi dodávané technice máme propracovaný balíček prodejní a poprodejní péče - financování, pojištění, moderní servisní zázemí, rychlé dodávky náhradních dílů a kompletní poradenství. Toto vše je u nás již standardem!

 

 

STÁHNOUT LOGO