CASE IH OPTUM 300 CVX ZÍSKAL TITUL "TRAKTOR ROKU 2017"

alší významné ocenění pro značku CASE IH, které získala na výstavě EIMA v Itálii.

23. 11. 2016

Na právě ukončené zemědělské výstavě EIMA International, která se konala v italské Boloni od 9. do 13. listopadu, zažila značka CASE IH velký úspěch. Nejenom, že se v rámci této výstavy prezentovaly na stánku CASE IH inovované modely traktorů řady Farmall C a zcela nová řada traktorů Luxxum, ale také je v rámci tohoto mezinárodního zemědělského veletrhu již tradičně udělován titul „Tractor of the Year“ pro nejlepší traktor, který se aktuálně nachází na trhu a vyniká svými technickými prvky. A právě značka CASE IH si z této výstavy odváží titul „Traktor roku 2017“ pro svůj model traktoru OPTUM 300 CVX, který svými technickými parametry a moderním designem přesvědčil odbornou porotu složenou z předních zemědělských novinářů z mnoha zemí Evropy a dokázal tak vyhrát v silné konkurenci dalších šesti konkurenčních značek.

„Po obdržení ceny Stroj roku, kterou Optum získal v roce 2016, potvrzuje titul Traktor roku 2017 uznání mezi evropskými zemědělci a odbornými novináři pro design a funkce traktoru Optum, které představují významný pokrok v moderních technologiích využívaných v traktorech,“ říká Dan Stuart, produktový manažer CASE IH pro Evropu, Afriku a Blízký Východ.

Modelová řada OPTUM přesně splňuje požadavky všech zemědělců, kteří požadují silný traktor s výkonem 270-300 koní pro těžké polní práce, ale zároveň chtějí traktor využívat v dopravě nebo pro lehčí práce jako je například sečení.

Standardní výbavou je bezkonkurenční plynulá převodovka CVX, loketní opěrka Multicontroller, díky které ovládáte celý stroj pouhým dotykem konečků Vašich prstů, dále dotykový monitor AFS 700, který Vám zaručí dokonalý přehled o všech provozních datech v danou chvíli, tovární šestiválcový motor FPT o objemu 6,7 litru vybavený  technologií HI-eSCR pro dosažení maximální účinnosti spalování,  LED osvětlení hlavních světel v kapotě a mnohé další.

SLUŽBY MARTIN ZBOŘIL, UŽIVATEL PRVNÍHO PRODANÉHO TRAKTORU OPTUM V ČESKÉ REPUBLICE

 „Hledali jsme traktor, který bude ideálně splňovat všechny naše požadavky. Modelová řada Magnum pro nás představovala velký a těžký polní tahač, který bychom v našich podmínkách nevyužili, Puma pro nás byla svými parametry zase moc malá. Optimální řešení jsme nalezli v traktoru OPTUM 300 CVX, který svými technickými parametry a výkonem ideálně zapadá mezi obě modelové řady -  silný tahač na pole a obratný traktor do dopravy. Traktor využíváme od letošního jara a jsme s ním maximálně spokojeni,“ říká Martin Zbořil, majitel prvního prodaného traktoru OPTUM 300 CVX v České republice.

VÝHODY PLYNOUCÍ Z POUŽÍVÁNÍ TRAKTORU OPTUM CVX

OPTIMÁLNÍ ŘEŠENÍ PRO KAŽDOU PRÁCI. NA CESTĚ I NA POLI JE OPTUM JAKO DOMA

Jestliže hledáte traktor, který chcete využívat jednak při zpracování půdy ale také v dopravě, pak hledáte právě prémiový traktor OPTUM, který dokonale splňuje oba tyto požadavky. Dokonale se svými parametry a možností dodatečného dotížení hodí pro těžké polní práce. Při práci v dopravě se perfektně využije vlastností plynulé převodovky CVX se čtyřmi mechanickými rozsahy.

NEJLEPŠÍ KABINA NA TRHU

Pro maximální pohodlí řidiče a příjemný pracovní den je kabina vybavena prémiovým sedadlem řidiče, které je vybaveno systémem vyhřívání nebo ventilace. Nízká hlučnost, odpružení kabiny a elektrické nastavení loketní opěrky jsou jedny z dalších výhod, které zpříjemní dlouhý pracovní den.

AGRESIVNÍ DESIGN, KTERÝ UDÁVÁ SMĚR

Pokud chcete traktor, který Vám kromě svých užitných vlastností přinese také radost z práce, a se kterým se určitě neztratíte v davu, pak je tady pro Vás OPTUM, který svým ohromujícím designem, dynamickými křivkami a LED osvětlením udává budoucí vzhled traktorů CASE IH.

OSVĚTLENÍ V ÚHLU 360° PRO BEZSTAROSTNOU PRÁCI V NOCI

Zemědělci musí neustále reagovat na náhlé změny počasí, a proto se také často nevyhnou práci za ztížených světelných podmínek a práci v noci. Proto je kabina traktoru OPTUM vybavena osvětlením v úhlu 360°, které zajišťuje maximální viditelnost pro bezstarostnou práci

JEŠTĚ VĚTŠÍ EFEKTIVITA PRÁCE SE SYSTÉMEM PRECIZNÍHO ZEMĚDĚLSTVÍ AFS

Možnost vybavit traktor automatickým satelitním řízením s přesností RTK na 2,5 cm a celou řadou dalších navigačních systémů zaručuje větší přesnost, úsporu nafty a především pohodlí z bezstarostné práce. Zajímavým řešením pro Vaše podnikání může být také systém telematiky CASE IH AFS Connect, který efektivně vyhodnocuje aktuální provozní data stroje.

Oficiální tiskovovou zprávu si můžete stáhnout viz níže.

Soubory ke stažení:

Další články

MÁTE RÁDI FOTBAL? ZAHRAJTE SI HO S FARMALLY!

11. 11. 2018

Zjistěte více o jednotlivých hráčích, které nyní nabízíme za atraktivní ceny!

10% SLEVA NA NOVOU MLÁTIČKU CASE IH!

10. 10. 2018

Nečekejte na čápa, ta nejlepší nabídka CASE IH je tady!

JAK SE NATÁČELA FILMOVÁ HVĚZDA MAXXUM?

15. 9. 2018

Již dnes startuje první klip s naší hvězdou - novým modelem MAXXUM ActiveDrive 8!

AKCE: TRAKTORY CASE IH NYNÍ VÝHODNĚ

4. 9. 2018

Podejte si s námi ruku na nový traktor CASE IH. CASE IH = SPRÁVNÁ VOLBA.

MULČUJETE CHYTŘE? AKCE PŘÍMO PRO VÁS!

25. 8. 2018

Akční nabídka polního a univerzálního mulčovače nebo kombinace dvou...